Scroll Top

En İyi İhracat Danışmanlığı Sistemi

Leader BSC EOOD‘nin, Türkiye’deki firmalar için hazırladığı ihracat danışmanlığı projesi olan Lider İhracat hayata geçti.  Amacı, dış ticarete başlamamış KOBİ’leri ihracat ile buluşturmak olan proje Ocak 2020 itibarı ile üye kabulune başladı. Üye firmaların ihracat departmanı gibi çalışacak olan uzman kadromuz, özenle hazırlanmış eğitim paketlerimiz ve 15 yıllık tecrübemiz ile başarıya odaklı çalışmalarımız devam ediyor.

Lider İhracat’ın firmanıza sağlayacağı avatajlardan bazıları ;

  • İhracat Eğitimi: Çalışanlarınıza vereceğimiz eğitim sayesinde, firmanız güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde dış ticarete hazır olacak.
  • Pazar Araştırması: Ürünlerini en kolay ve en karlı hangi ülke ve pazarlarda satabileceğinizi detaylı raporlarla size sunacağız.
  • Müşteri Portföyü: Yurtdışı satış yapabilmeniz için düzenli olarak size potensiyel müşteriler bulacağız.
  • Gümrükleme ve Lojistik: İhracat yapmaya başladığınızda, en doğru firmalarla birlikte çalışarak yasal bütün prosedürlerde yanınızda olacağız.
  • Aktif iletişim: Uzman kadromuza istediğiz her an ulaşarak ihracatla ilgili her türlü sorunuza anında cevap alacaksınız.

Üstelik bu hizmetlere çok uygun fiyatlarla kavuşacaksınız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek, ihracat ve ekonomi ile ilgili güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

bir yorum bırakın

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Nasıl yardımcı olabiliriz?